Zabrała laptop należący do osoby, która siedziała obok niej. Następnie wyszła, ukrywając go -niezbyt dokładnie - pod kurtką.

Do przywłaszczenia cudzej własności doszło 11 października w Galerii Katowickiej. Obie kobiety (ta okradziona, jak i złodziejka) siedziały w holu centrum handlowego.

W pewnym momencie właścicielka komputera wstała i odeszła, przez nieuwagę pozostawiając pokrowiec wraz ze znajdującym się wewnątrz komputerem.

Widząc to druga kobieta nie uprzedziła właścicielki laptopa, że ta o nim zapomniała. Nie przestrzegła jej, lecz zaczekała, aż ta się oddali. Następnie zabrała urządzenie. Na wszelki wypadek pokrowiec zamaskowała kurtką.

Wartość laptopa to 3 tys. zł. Policja zdecydowała się opublikować wizerunek złodziejki. Tym razem jest on bardzo wyraźny. Apelujemy do kobiety widocznej na zdjęciach i na nagraniu, by jak najprędzej sama odniosła laptop na policję. O ile go jeszcze posiada...

Link do nagrania wideo i do zdjęć złodziejki poniżej:
http://katowice.slaska.policja.gov.pl/k14/informacje/wiadomosci/248361,Ustalamy-tozsamosc-tej-kobiety-Poznajesz.html 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.