Złodziej nie oddał skarbonki z datkami na leczenie ciężko chorej dziewczynki. Oto moment kradzieży. Upowszechniajmy jego wizerunek (link do filmu w tekście).

Niedawno pisaliśmy o obrzydliwym czynie jednego z klientów lokalu przy ul. Mariackiej. W zasadzie o obrzydliwym czynie dwóch klientów lokalu, gdyż złodziejowi towarzyszył kolega:
https://katowicedzis.pl/index.php/poza-prawem/2195-bezgraniczna-podlosc 

Pracownicy lokalu zagrozili, że jeśli złodziej nie odda pieniędzy, które inni klienci przekazywali na leczenie chorego dziecka, upublicznią jego wizerunek.

Złodziej tym się nie przejął!

Dziś policja zamieściła na swojej stronie film, na którym widać złodzieja. Miejmy nadzieję, że obraz jest wystarczająco wyraźny i identyfikacja się powiedzie. Przekazujemy link do nagrania. Ten osobnik nie powinien przecież pozostawać bezkarny:
http://katowice.slaska.policja.gov.pl/k14/informacje/wiadomosci/248055,Ukradl-puszke-z-pieniedzmi-dla-chorej-dziewczynki-Poznajesz.html 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.