Czy ten gigantyczny transport kokainy miał trafić m.in. do Katowic? Narkotyki znaleziono w magazynie towarowym sieci marketów.

Wcześniej policja informowała o tym, że paczki z kokainą trafiły do magazynów sklepowych w województwach: mazowieckim, łódzkim i dolnośląskim. Za każdym razem były ukryte pomiędzy bananami.

Przesyłki trafiły do Polski z Ekwadoru. Jak informuje policja, łącznie zabezpieczono już 220 kg narkotyków. Jest więc to gigantyczna kontrabanda, warta też kolosalne pieniądze.

Tym razem narkotyki znaleziono w Sosnowcu. Jak poprzednio, tak i teraz były ukryte wśród bananów. Natrafili na nie pracownicy magazynu zaopatrującego sklepy popularnej sieci handlowej.

Czy ten nietypowy "asortyment" miał trafić do Katowic? Trwa śledztwo. Policjanci poszukują adresata przesyłki.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.