Czteromiesięczna dziewczynka nie chciała przestać płakać, więc matka ją zabiła. Dziecko przeszkadzało w słuchaniu muzyki.

Prokurator skierował w piątek do Sądu Okręgowego w Katowicach akt oskarżenia przeciwko 26-kobiecie, która zabiła swoją maleńką córkę. Zabiła, ponieważ dziecko rozpłakało się słysząc głośną muzykę, a następnie nie chciało się uciszyć.

Sprawczynią tej nieprawdopodobnej zbrodni jest mieszkanka Bytomia. 9 stycznia 2018 r. dziecko trafiło do szpitala w Chorzowie. Lekarze robili co mogli, by ją uratować. Niestety, 22 stycznia dziewczynka zmarła.

Tego właśnie 9 stycznia matka dziewczynki imprezowała wraz ze swym konkubentem. W mieszkaniu były jeszcze inne dzieci - 6-letni chłopiec i 2-letnia dziewczynka.

Dorośli pili. Gdy skończył im się alkohol, wówczas mężczyzna poszedł do sklepu po kolejną butelkę. Matka czekała, słuchając głośnej muzyki.

Najmłodsze dziecko - 4-miesięczna dziewczynka - spała. Głośna muzyka obudziła ją. Dziecko zaczęło płakać.

Początkowo matka próbowała córeczkę uspokoić. Gdy ta nie przestawała płakać, uderzyła ją bardzo mocno w głowę. Tak mocno, że dziecko straciło przytomność.

Matka wezwała pogotowie. Przekazała, że córka się zadławiła. W stanie zagrożenia życia maleństwo trafiło do chorzowskiego Szpital powiadomił policję, że mała pacjentka ma obrażenia wskazujące bynajmniej nie na zadławienie.

W trakcie śledztwa okazało się, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna dręczyli pozostałą dwójkę dzieci. Chłopca bili, nad 2-latką znęcali się psychicznie.

Matka została oskarżona o zabójstwo najmłodszej córeczki i dręczenie pozostałych dzieci. Mężczyzna ma zarzuty znęcania się nad dziećmi. Ona jest tymczasowo aresztowana, on został objęty dozorem policji.

Na zdjęciu: Jak wielu tragediom można by zapobiec, w porę reagując... Albo... w ogóle reagując na to, co dzieje się za ścianą...

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.