Uszkodził kilka samochodów, gdy próbował się do nich włamać. Auta stawiły opór.

Świadkowie zauważyli na ul. Żelaznej mężczyznę żywo zainteresowanego zaparkowanymi tam samochodami. Któryś z nich na wszelki wypadek powiadomił policję.

- Zagląda do kolejnych samochodów. Może to włamywacz - informował zaniepokojony przechodzień.

Na miejsce zajechał policyjny patrol. Zastał 27-letniego mężczyznę, który już po raz kolejny próbował dostać się do kolejnego auta. W dodatku bezskutecznie. Jak widać nadmiar alkoholu czasami może być korzystny.

Okazało się, że mężczyzna po kolei próbował włamać się do upatrzonych pojazdów. W jednym z nich uszkodził lusterko. W dwóch innych porysował szyby. Mimo to auta się nie poddały. Stawiały skuteczny opór aż do przyjazdu policji. Złodziej został więc zatrzymany na gorącym uczynku.

Po wytrzeźwieniu 27-latek przyznał się do prób włamania i uszkodzenia mienia. Prosił o możliwość dobrowolnego poddania się karze. A my podkreślmy, że samochody, które skutecznie się obroniły, to dwie skody oraz jedna kia.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Vauxford, Wikimedia.