Wielka operacja i ogromny sukces policjantów z Katowic. Rozbity gang włamywaczy i złodziei samochodów. Odzyskano kilkanaście skradzionych aut.

Odzyskano 16 samochodów, których łączna wartość wynosi 1,2 mln. zł. Zatrzymano już 10 osób. Sąd Rejonowy Katowice-Zachód tymczasowo aresztował ośmiu podejrzanych. Udokumentowano w sumie 150 przestępstw.

Gangsterzy włamywali się do obiektów handlowych na terenie całego woj. śląskiego. Kradli też samochody. Część z odzyskanych aut miała już przebite znaki identyfikacyjne.

Jednym z najbardziej spektakularnych wyczynów gangu była kradzież rozbójnicza na terenie salonu samochodowego Mazdy w Sosnowcu w październiku 2017 r. Gangsterzy wyjechali z niego pięcioma nowymi samochodami typu Mazda 6 i CX5 o wartości 700 tys. zł.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis  - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.