Wirek: Zaatakowana kobieta. Napastnik próbował ją zgwałcić.

Gwałciciel upatrzył sobie 33-letnią kobietę, która późnym wieczorem wracała sama do domu. Chwycił ją, obezwładnił i usiłował zaciągnąć na teren znajdujących się przy ulicy ogródków działkowych.

Kobieta się nie poddała. Dzielnie walczyła. Byli już na terenie działek, gdy udało jej się wyswobodzić. Uciekła.

Do domu dotarła roztrzęsiona. Powiedziała najbliższym, co się stało, następnie zatelefonowała na policję. Policjanci rozpoczęli śledztwo.

Ślady pozostawione przez niedoszłego gwałciciela, pozwoliły na jego identyfikację. Dwa dni zajęło policjantom dotarcie do zwyrodnialca.

Niedoszłym gwałcicielem okazał się 23-letni mężczyzna. Również jest mieszkańcem Rudy Śląskiej. Został osadzony w areszcie tymczasowym. Za użycie przemocy oraz próbę gwałtu grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Zdjęcia gwałciciela w linku poniżej:
https://www.flickr.com/photos/166996889@N03/albums/72157672218065557 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Wikimedia.