Zoofil usiłował zgwałcić niewidomego psa. Katowickie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, które zdecydowało się upublicznić nagranie, zostało ocenzurowane. Ale mimo to nagranie można obejrzeć.

Do próby gwałtu doszło na jednej z posesji w Mysłowicach. Zoofil dostał się na prywatny teren. Następnie usiłował zgwałcić mieszkającego tam psa.

Zwierzę jest bardzo łagodne i niewidome. Na szczęście dla niego zoofil był bardzo pijany. I mimo kliku prób gwałt się nie powiódł, co stwierdziło badanie.

Gdy właścicielka psa przejrzała nagranie, natychmiast zawiozła zwierzę do weterynarza. To on stwierdził, że do gwałtu nie doszło.

Katowickie TOZ zamieściło nagranie przekazane przez właścicielkę zwierzęcia na swoim profilu na Facebooku. Cały post z nagraniem zniknął. TOZ z Katowic informuje:

"Nasz poprzedni post o zoofilu z Mysłowic został usunięty przez administrację Facebook'a z powodu nieodpowiednich treści".

TOZ Katowice apeluje: "W sobotę około godziny 22:30 na pograniczu Katowic i Mysłowic pewien mężczyzna wtargnął na posesję, by wykorzystać seksualnie psa. Nie mamy słów, by opisać to, co widać na filmie. Pies niestety przyjaźnie nastawiony do ludzi, w dodatku całkowicie ślepy, nie bronił się, po prostu się poddał. Jak widać człowiek ten posiadał tylko i wyłącznie jeden hamulec - wysoki poziom alkoholu we krwi. Aż strach pomyśleć, co by się działo, gdyby stanie na nogach nie sprawiało mu tyle problemu. KATOWICE, MYSŁOWICE! Osoby, które mają jakiekolwiek podejrzenia co do personaliów tej osoby, pilnie prosimy o kontakt!"

Poniżej link do nagrania na Youtube. Naszym zdaniem decyzja o ocenzurowaniu nagrania została podjęta zbyt pochopnie. Owszem, szokuje zamiar, jego usiłowanie i stan zamroczenia alkoholowego pijanego mężczyzny, ale czy to wystarczające uzasadnienie? Link:
https://www.youtube.com/watch?v=MQl_M87-Bjk 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Wikimedia.