Na nagraniu widać mężczyznę wchodzącego do pomieszczenia z bankomatem i cegłą rozbijającego ekran urządzenia. Zrobił to dla zabawy.

Jedni wandale niszczyli figurki Szlaku Śląskiej Godki. Inni nożyczkami pracowicie obcinali kable na choince ledowej na rondzie obok Spodka. Jeszcze inni zaczęli niszczyć tunel muzyczny, by więcej nie zachwycał.

Ten wandal na swój cel wybrał bankomat przy ul Wiosny Ludów. 9 sierpnia wszedł do pomieszczenia, w którym znajdował się bankomat. W rękach trzymał cegłę.

Wszedł wyłącznie po to, bo dokonać aktu wandalizmu. Cegłą uderzył w ekran urządzenia. Następnie wyszedł. Jednym uderzeniem cegłówki spowodował straty wynoszące 1,8 tys. zł.

Gatunek ludzki to po łacinie homo sapiens - człowiek myślący. Ten osobnik co prawda wygląda ja człowiek, ale sądząc po zachowaniu, bliżej mu chyba do mieszkańców zoo.

Nagranie aktu wandalizmu:
https://www.flickr.com/photos/166996889@N03/44474377424/in/dateposted/ 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.