To oni włamali się do domku jednorodzinnego w Katowicach! Są na 6 zdjęciach!

Młoda kobieta i młody mężczyzna, których widać na zdjęciach (link do 6 zdjęć poniżej), to złodzieje. Jedno ze zdjęć pokazuje również częściowo trzeciego mężczyznę. 23 sierpnia ta trójka włamała się do domku jednorodzinnego na Wełnowcu.

Do włamania doszło w biały dzień - po południu. Z tego wynika, że złodzieje być może wcześniej obserwowali upatrzony budynek.

Ze śladów, które pozostawili na miejscu wynika, że rabusie najpierw przeszukali cały dom, następnie go splądrowali. Skradli biżuterię, pieniądze i - uwaga - również dokumenty.

Straty są potężne. Właściciele domku oszacowali je na około 200 tys. zł.

Jednego ze złodziei udało się już zatrzymać. Nadal poszukiwana jest para, którą widzimy na zdjęciach. Gdybyście ich rozpoznali - z pewnością wiecie, gdzie dzwonić: 997 i 112.

Aby zobaczyć ich pełne wizerunki, kliknij w link poniżej:

https://www.flickr.com/photos/166996889@N03/albums/72157698565408812 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.