Pijana kobieta podróż zakończyła w rowie. Wiozła córkę. Nie miała prawa jazdy.

Pijana mamusia ma 40 lat. W samochodzie wiozła 15-letnią córkę. Jest mieszkanką Tychów, ale do rowu wpadła na terenie Rudy Śląskiej.

Do tego zdarzenia doszło dziś w nocy na ul. Gościnnej. Tyszanka miała pecha. Zaraz po tym, jak wpadła do rowu, ulicą przejeżdżał radiowóz.

Policjanci zażądali dokumentów samochodu i kierującej. Wówczas wyszło na jaw, że nie ma ona prawa jazdy. Podczas rozmowy wyczuli od niej alkohol. Zbadali jej trzeźwość i wtedy okazało się, że kobieta jest pijana. Miała promil alkoholu w organizmie.

Samochód został odholowany na parking strzeżony. Zaś lekkomyślna (delikatnie mówiąc) mieszkanka Tychów odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, prowadzenie samochodu bez uprawnień, spowodowanie kolizji, a być może również za narażenie córki na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Grozi jej nawet odsiadka.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Wikipedia.