Uwaga: złodzieje grasują w Galerii Katowickiej. Dokonali kolejnej zuchwałej kradzieży.

Złodzieje nic sobie nie robią z kamer monitoringu Galerii Katowickiej. Dokonali kradzieży i nie niepokojeni przez nikogo spokojnie wyszli na ul. 3 Maja.

Do kradzieży doszło już jakiś czas temu. Policja dopiero teraz publikuje wizerunki sprawców, ale kradzież miała miejsce 30 czerwca.

Dwaj złodzieje weszli do jednego ze sklepów w Galerii Katowickiej. W pewnym momencie jeden z nich włożył do reklamówki, którą trzymał kolega, pudełko, w którym były głośniki. Skradli również słuchawki. Wszystko to razem miało wartość ponad 3,5 tys. zł.

Następnie złodzieje wyszli ze sklepu. Potem spokojnie opuścili centrum handlowe.

Na nic okazują się wszystkie zabezpieczenia antykradzieżowe i wizyjny monitoring w całym centrum handlowym. Aby pochwycić złodziei znowu potrzebna jest pomoc internautów. Trochę to dziwne. Po co tam jest ochrona?

Na wszelki wypadek torby i portfele miejmy na oku. Pilnujmy ich nie tylko wybierając się do centrów handlowych.

Link do nagrania, na którym widać moment kradzieży oraz wozerunki złodziei, poniżej:
http://katowice.slaska.policja.gov.pl/k14/informacje/wiadomosci/241543,Kradziez-w-oku-kamery-Poznajesz.html 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.