Uwaga na tego człowieka. To złodziej, który grasuje w Katowicach.

Oto złodziej, który grasuje w Katowicach. Jego pełny wizerunek prezentujemy poniżej. Utrwaliły go kamery zamontowane w jednym ze sklepów odzieżowych przy ul. Stawowej.

25 lipca ten złodziej skradł ze sklepu pięć kurtek. Jakiś czas później znów się tam pojawił. Wtedy ukradł cztery kurtki. Kilka dni później po raz kolejny wszedł do sklepu przy ul. Stawowej. Wówczas jednak został przepłoszony przez ochronę.

Przyjrzyjmy mu się dobrze. Jeśli kilka razy okradł bądź usiłował okraść jeden ze sklepów w centrum Katowic, to znaczy, że najprawdopodobniej dokonuje kradzieży również w innych sklepach i nie tylko w sklepach. Ktoś, kto okrada sklepy, z pewnością nie pogardzi rowerem czy damską torebką.

Ofiary tego złodzieja proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji przy ul. Stawowej. Osoby mające wiedzę na temat tego złoczyńcy mogą kontaktować się z policją dzwoniąc na nr. 112 lub 997.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. KPM w Katowicach.