Złodziejka wyniosła sukienkę za pół tysiąca złotych. Właścicielka jednego z katowickich sklepów prosi o pomoc. Przewidziana nagroda.

Blondynka, najprawdopodobniej farbowana. Włosy krótkie. Fryzura zaniedbana. Na oczach okulary korekcyjne. Oprawki szersze. Zauszniki szerokie, kolor ciemny, np. czerwony lub brązowy. Twarz szeroka, usta wąskie. Korpulentna budowa ciała. Na szyi miała apaszkę założoną wyłącznie na ozdobę. Być może gustuje w tego rodzaju dodatkach.

To opis, który przygotowaliśmy na podstawie nagrania kamery zainstalowanej w sklepie. Nagranie w linku poniżej. My obejrzeliśmy jego pełną wersję.

Do kradzieży doszło w sklepie CDN przy Al. Korfantego 2. Było to 28 czerwca. Złodziejka pozostaje nieuchwytna, mimo że jej twarz jest bardzo dobrze widoczna (pokazanie wizerunku możliwe tylko za zgodą sądu lub prokuratora). Dlatego właścicielka sklepu zwróciła się za naszym pośrednictwem o pomoc do wszystkich uczciwych ludzi.

Za pomoc w namierzeniu złodziejki, która zapewne może grasować również w innych sklepach - i nie tylko sklepach - została przewidziana nagroda. I to nie tylko dlatego, że skradziona sukienka kosztuje prawie 500 zł. Chodzi o to, żeby takie praktyki ukrócić.

Złodziejka liczy sobie około 50 lat, może więcej. Na pewno w tej sukience nie wystąpi. Nie ta figura. Jeśli więc ktoś o opisanej posturze będzie chciał sprzedać czarną sukienkę wizytową w różnobarwne róże, to będzie właśnie ona. Weźcie to pod uwagę.

Poniżej zamieszczamy link do złodziejskiej akcji i zdjęcie sukienki.

Zlodziejka na nagraniu:
https://www.youtube.com/watch?v=eSR1WG7o044&feature=youtu.be 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.