POZA PRAWEM

Kierowca z Rudy Śląskiej osadzony w policyjnym areszcie. Potrącone przez niego kobiety schodziły już z przejścia dla pieszych.

Katowiczanin ofiarą strzelaniny w Strasburgu.

Pirat drogowy potrącił kobietę i uciekł. Poszukiwani świadkowie.

Echa napadu na sklep w Galerii Libero. Grozi im surowa kara i odsiadka.

Zabrała laptop należący do osoby, która siedziała obok niej. Następnie wyszła, ukrywając go -niezbyt dokładnie - pod kurtką.

Szturm kilkunastu zamaskowanych mężczyzn na sklep w Galerii Libero. Jednego z nich zatrzymała ochrona. Brawa dla skutecznej akcji ochroniarzy.

Ewakuacja 120 osób. Bomby nie znaleziono.

Złodziej nie oddał skarbonki z datkami na leczenie ciężko chorej dziewczynki. Oto moment kradzieży. Upowszechniajmy jego wizerunek (link do filmu w tekście).

Czy ten gigantyczny transport kokainy miał trafić m.in. do Katowic? Narkotyki znaleziono w magazynie towarowym sieci marketów.

Śląscy policjanci zajęli się sprawą gróźb, kierowanych w Internecie pod adresem jednego z funkcjonariuszy. Wszczynając to śledztwo zapewne nie spodziewali się takiego wyniku.

Czteromiesięczna dziewczynka nie chciała przestać płakać, więc matka ją zabiła. Dziecko przeszkadzało w słuchaniu muzyki.

Jeden z klientów lokalu przy ul. Mariackiej wypił, zapłacił, po czym ukradł z baru puszkę z datkami na leczenie ciężko chorej dziewczynki.