Już od kilku tygodni pieką się "charytatywne" pierniki. Będziemy mogli je kupić w wielu miejscach. W ten sposób pomożemy zebrać pieniądze na wsparcie dla dzieci z najbiedniejszych rodzin.

Już po raz szósty startuje akcja "Uskrzydlamy". Dochód ze sprzedaży kilku tysięcy pierników posłuży jako pomoc dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. A jest ich blisko 700.

Pierniki pieką się w domach, szkołach i firmach. 1 grudnia będą zdobione w lokalu Krystynka wraca z Wiednia. Następnie będzie je można nabyć w ponad 100 miejscach w Katowicach i całym naszym regionie.

Lista miejsc, gdzie będzie można nabyć charytatywne pierniki jeszcze nie jest gotowa. Będzie dostępna na stronie Domu Aniołów Stróżów:
http://anioly24.pl/uskrzydlamy-juz-po-raz-szosty/ 

W tegorocznej akcji uczestniczy 160 rozmaitych instytucji. Wśród nich szkoły, przedszkola, firmy a także zwykli ludzie. Rok temu podczas takiej akcji udało się zebrać 100 tys. zł. Pieniądze zostały wydane na pomoc dla dzieci z biednych rodzin m.in. z katowickiego Załęża, dzielnicy Batory w Chorzowie czy dzielnicy Juliusz w Sosnowcu.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Dom Aniołów Stróżów.