Ruda Śl.: Cudze pieniądze czekały na nią w szczelinie bankomatu. Nie przywłaszczyła sobie nie swojej gotówki. Jej właściciel jest teraz poszukiwany.

Mieszkanka Rudy Śląskiej chciała wypłacić pieniądze w bankomacie przy ul. Zamenhofa. Gdy podeszła do urządzenia, przekonała się, że w zasadzie wcale nie musiałaby wypłacać pieniędzy. Te bowiem tam na nią czekały.

Ktoś inny musiał być bardzo roztargniony. Włożył kartę bankomatową, wystukał PIN, wypłacił pewną ilość gotówki. Następnie schował kartę bankomatową do portfela a o banknotach zapomniał.

Kobieta przekazała pieniądze policjantom. Ci zanieśli je do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miejskiego w Rudzie Śląskiej.

Pewno właściciel pieniędzy jest pewien, że je stracił bezpowrotnie. Nikt bowiem nie kontaktował się z rudzką policją w tej sprawie. Tymczasem gotówka jest bezpieczna i czeka na swego właściciela. Trzeba się tylko po nią zgłosić.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.