Na razie Kulka przebywa w klinice na Brynowie. Do schroniska powrócić nie może. Czy znajdzie dom i kochającego człowieka?

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach prosi o pomoc dla Kulki. Kulka to właśnie ta urocza suczka. Znaleziona została w stanie skrajnego wyczerpania.

Trafiła do katowickiego schroniska - jak się okazało na krótko. Robiła się coraz chudsza. Okazało się, że cierpi na anemię.

Obecnie Kulka jest leczona w klinice weterynaryjnej na Brynowie. Ze względu na osłabienie nie może wrócić do schroniska. Jak twierdzą weterynarze, byłoby to dla niej zbyt niebezpieczne.

Opiekunowie Kulki ze schroniska zwracają się z apelem:

"Kulka w takim stanie po prostu nie może wrócić do schroniska, taki obrót sprawy byłby dla niej zbyt dużym ryzykiem i zagrożeniem. W tej sytuacji poszukiwania domu dla tej przeuroczej, zakochanej w człowieku suni to dosłownie kwestia życia i śmierci.

To ten moment, kiedy słowo "prosimy" wydaje się niewystarczające, a zatem w imieniu Kulki błagamy was o podarowanie jej nie tylko ciepłego kąta, lecz także szasy na przeżycie.

Kulka ma około 4 lat. Cierpi na anemię i jest w bardzo złym stanie. Cały czas przebywa w klinice i niestety jej stan się nie poprawia. Męczą ją biegunki, ma podawane kroplówki i tabletki, ale nie poddaje się. Chce spacerować, lgnie do człowieka, tuli się. Czy ktoś podaruje jej dom?"

Kontakt w sprawie adopcji lub domu tymczasowego: Ania, tel. 723 941 524.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.