Mama nie pracuje, gdyż musi zajmować się dziećmi. Tata ma pracę tylko do końca września. Mają dwóch niepełnosprawnych synków, których bardzo kochają.

Ewa, mama Kacpra i Stasia, wszędzie szuka pomocy. Napisała do nas licząc, że na Śląsku znajdą się ludzie, którzy im zechcą pomóc.

Pani Ewa mieszka w Opocznie. Prosi o pomoc. Na leki dla chłopców stara się zebrać pieniądze za pomocą zbiórki na Zrzutka.pl. Oddajmy głos pani Ewie:

"Mam 31 lat jestem mamą Kacpra (10 lat) i Stasia (6 lat). Kacper urodził się z chorobą Hisprunga przeszedł 3 operacje i 7 kalibracji odbytu.
Gdy miał 3 lata zaniepokoiło nas jego zachowanie, jeździliśmy po lekarzach, psychologach okazało się,że Kacper ma zespół Aspergera. W wieku 7 lat zdiagnozowano padaczkę z wyłączeniem świadomości. Ataki padaczki się nasiliły i syn bardzo często się zawiesza po ataku - nic nie pamięta.
Kacper jest pogodnym i dzielnym chłopcem, który z uporem pokonuje trudność dnia codziennego. Zaburzenie Kacpra utrudnia mu wiele rzeczy w życiu. Ma inne postrzeganie świata, trudności w kontaktach z rówieśnikami, kłopoty ze zrozumienie prostych sytuacji.
Kacperek razem ze swoimi terapeutami dzielnie znosi te trudności i codziennie ciężko pracuje nad tym żeby odnaleźć się w naszym świecie.
Niestety zajęcia i wizyty u lekarzy musimy opłacać sami, co jest dużym obciążeniem dla naszego budżetu domowego. Jeżeli chcielibyście pomóc Kacperkowi Dziękuję.
Kacper potrzebuje leków na stałe. Staś choruje na astmę oskrzelowa i jest odczulany, przyjmuje leki na stałe. Obaj synowie mają orzeczenie o niepełnosprawności.
Założyłam tę zbiórkę ponieważ jest nam ciężko finansowo i bardzo proszę ludzi o dobrym sercu o pomoc finansową dla naszych dzieci. Każda złotówka jest dla nas ważna. Bardzo dziękuję za każdą pomoc, z całego serca".

Link do strony ze zrzutką:
https://zrzutka.pl/fykk88 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.