Pani doktor Alicja ratowała innych. Dziś leży sparaliżowana, karmiona przez sondę, a jej córka prosi o pomoc. Leczenie pani Ali jest bowiem zbyt kosztowne.

Czy może być większe nieszczęście? Człowiek, który leczy, który ratował życie i zdrowie innych teraz umiera, bo brak pieniędzy na kosztowne leczenie?

Pani Beata opowiada o tym, co spotkało jej mamę:

Moja Mama – Alicja Dziemianko jest po udarze mózgu z ukrwotocznieniem, z niedowładem czterokończynowym oraz afazją (zanikiem mowy). Karmiona jest przez sondę, dzięki specjalistycznej pompie Flocare Infinity, pokarmami firmy Nutricia –1000 complete Multi Fibre oraz Nutrison Advanced Protison. Odsysana jest przez ssak w celu udrażniania górnych dróg oddechowych. Posiada również cewnik. Mama wymaga teraz całodobowej opieki i pielęgnacji, wcześniej sytuacja była inna…

Przez wiele lat Mama pracowała, jako lekarz pediatra i pulmonolog pomagając chorym dzieciom. Dyżurowała w Szpitalu Miejskim w Tychach, przyjmowała pacjentów w Centrum Medycznym –Helpmed obecnie Neuca Med, Arka –Med oraz w Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy w Tychach. A teraz sama potrzebuje pomocy. Jeżeli Ktoś z Państwa może, to proszę o wsparcie w codziennej całodobowej i już 7 letniej opiece nad chorą Mamą.

Koszty leczenia, rehabilitacji, specjalistycznych badań, transportu sanitarnego do szpitali, środków do pielęgnacji oraz lekarstw są bardzo wysokie, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę na konto Fundacji Avalon z dopiskiem Dziemianko, 8450 pomogą mi Państwo w ten sposób w walce o życie Mojej Mamy.

Za wszelkie okazane wsparcie serdecznie dziękuję.
Beata Dziemianko

Jeśli możecie wesprzeć panią doktor Alicję i jej rodzinę w walce o życie, możecie to zrobić tutaj:

Wpłata na konto
https://www.fundacjaavalon.pl/jak_nam_pomoc/darowizna.html 

SMS
Wysyłany na nr 75165. W treści "POMOC 8450". Jego koszt to tylko 6,15 zł.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.