O tym proteście organizatorzy poinformowali samych siebie.

Gratulujemy wiary w potęgę mediów społecznościowych. Tyle że informacje na temat tego protestu doprawdy ciężko "wykopać".

Wczoraj przez Katowice miał przejść marsz ekologów. I przeszedł. Były transparenty ze szczytnymi hasłami, orkiestra i obstawa policji.

Zdjęcia z przemarszu nadesłała nasza czytelniczka:

"Demonstranci mieli hasła o tematyce ekologicznej. Akurat szłam do piekarni i usłyszałam z daleka orkiestrę, więc poczekałam, żeby sprawdzić, co się dzieje".

Organizatorzy marszu zadbali o to, by wiadomość o nim nie znalazła się w żadnym portalu, gazecie, czy stacji radiowej bądź telewizyjnej, informujących o tym, co dzieje się w Katowicach. Toteż i my podajemy wieść o przemarszu z pewnym opóźnieniem - na prośbę czytelników.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.