Kolejne rodziny otrzymały klucze do mieszkań.

Miła uroczystość odbyła się w minionym tygodniu przy ul. Sławka. Prezydent Marcin Krupa wręczył pięciu rodzinom klucze do mieszkań.

Budowa osiedla Różanego rozpoczęła się w 2014 roku i sukcesywnie od 2015 roku Katowickie TBS oddawało do użytkowania kolejne budynki.

Dzisiaj stoją tu 4 budynki liczące mieszkań 217. Ale przypomnieć warto, że to nie jedyna inwestycja w mieszkania w naszym mieście. Trwa budowa ponad pół tysiąca nowych mieszkań na Nikiszowcu.

Kolejne pół tysiąca mieszkań powstanie na Burowcu. Mieszkania na Nikiszowcu i Burowcu mają być dostępne również dla mniej zamożnych rodzin. A my przypominamy o jeszcze jednym. Jeśli chcecie zamieszkać na nowym osiedlu, powinniście wypełnić specjalną ankietę. Szczegóły w linku poniżej:
http://katowicedzis.pl/index.php/nasze-miasto/1946-mieszkania-dla-niezamożnych 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.