Ponad 33 tys. ludzi już to zrobiło. Czy dla ciebie również Katowice są ważne?

Jeszcze tylko trzy dni pozostały na to, by zagłosować nad podziałem pieniędzy budżetu obywatelskiego. Mamy do dyspozycji 22,8 mln. zł. To największy budżet obywatelski wśród miast wojewódzkich w przeliczeniu na jednego mieszkańca.

Czy udział w głosowaniu ma sens? Gdyby nie głosowanie, nie byłoby zapewne wodnego placu zabaw w Dolinie Trzech Stawów. Ani wielu innych inwestycji, a także takich przedsięwzięć, jak choćby festyny osiedlowe. To znaczy, pewnie byłyby, ale inne, gdzie indziej. Tam, gdzie by tego sobie życzyli ci, którzy w głosowaniu wzięli udział.

Do piątku 21 września do godz. 7.30 na budżet obywatelski zagłosowało 33 tys. 291 mieszkańców. To prawie 12 proc. uprawnionych. Statystycznie więc ty jeszcze nie zagłosowałeś. Jest czas. A czy warto - sam oceń.

Poniżej link gdzie można oddać głos, lecz również zapoznać się z projektami, które zostaną zrealizowane lub nie. Bo to zależy od decyzji mieszkańców - w tym twojej. Zachęcamy, by kliknąć. To nasze wspólne miasto:
http://www.bo.katowice.eu/Aktualnosci/Strony/V-edycja-Bud%C5%BCetu-Obywatelskiego---jak-g%C5%82osowa%C4%87.aspx 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.