Smartfon wyświetli prośbę: Chcesz aby Katowice były jeszcze bardziej zielonym miastem? Pomóż nam znaleźć miejsce, gdzie można posadzić drzewa!

Dzięki aplikacji "wCOP drzewo" będziemy mogli służbom odpowiedzialnym za roślinność w mieście wskazywać miejsca do sadzenia nowych drzew.

Aplikacja akceptuje tylko te miejsca, gdzie rzeczywiście można posadzić nowe drzewa. Odrzuca propozycje, jeśli te dotyczą terenów nie należących do miasta i te, gdzie drzewa nie wolno zasadzić np. z przyczyn technicznych.

Pierwsze propozycje za pomocą mobilnej aplikacji będzie można składać do 16 listopada. Następnie zostaną one dodatkowo zweryfikowane. Tak więc lipy, dęby czy klony sadzone przy udziale "wCOP drzewo" pojawią się w Katowicach na wiosnę.

Poniżej link do aplikacji: 

https://wcopdrzewo.katowice.eu/ 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.