Wodny plac zabaw, boiska, stacje rowerowe... Budżet obywatelski zmienia Katowice tak, jak chcą tego mieszkańcy. Dziś rozpoczyna się głosowanie.

22,8 mln. zł zostanie wydanych zgodnie z bezpośrednią wolą mieszkańców. Głosujemy na projekty ogólnomiejskie i projekty lokalne. Możemy wybrać od jednego do trzech projektów.

Możemy głosować na dwa sposoby. Najprościej - za pomocą komputera lub innego urządzenia komunikującego się z Internetem. Otwieramy stronę, do której link poniżej i klikamy w klawisz znajdujący się w prawym górnym rogu ("Głosowanie"). Strona do głosowania:
http://www.bo.katowice.eu/Aktualnosci/Strony/V-edycja-Bud%C5%BCetu-Obywatelskiego---jak-g%C5%82osowa%C4%87.aspx 

Na tej stronie również znajdziemy szczegółowe instrukcje, co należy uczynić, aby oddać głos. Pamiętajmy, że głosować mogą wszyscy mieszkańcy Katowic, niezależnie od wieku czy narodowości. Cudzoziemcy czy osoby, które wolą tradycyjną formę głosowania, też mają taką możliwość. Wykaz punktów do głosowania w linku poniżej:
http://www.bo.katowice.eu/Aktualnosci/Strony/Wykaz-Stacjonarnych-Punkt%C3%B3w-G%C5%82osowania.aspx 

Przypomnijmy stare przysłowie: "Nieobecni nie mają racji". A więc - do dzieła.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.