Od dziś oficjalnie jest już czterech pretendentów do stanowiska prezydenta Katowic.

Dziś Marcin Krupa ogłosił: "Drugi raz będę zachęcał Państwa do oddania na mnie głosu w wyborach na prezydenta Katowic. W kolejnych dniach i tygodniach będę prezentował pomysły na dalszy rozwój naszego miasta oraz zespół, z którym chciałbym je realizować".

Marcin Krupa idzie do wyborów wraz z komitetem wyborczym "Forum Samorządowe".

Niedawno o swoim starcie w wyborach poinformowała Ilona Kanclerz. Zauważa, że: "Tradycyjnie na Śląsku rola kobiety była i jak widać jest silna". Chce stawiać na mieszkańców, na rozwój i bezpieczeństwo.

Ilona Kanclerz jest kandydatką Śląskiej Partii Regionalnej.

O stanowisko prezydenta Katowic ubiega się Jarosław Gwizdak. Jest sędzią, do czego nazwiązuje nazwa jego komitetu wyborczego: "Prawo do Katowic". Podkreśla, że jest kandydatem bezpartyjnym.

Startuje zgodnie ze swoim poglądem: "Nas przez lata uczono, że sędzia wypowiada się tylko w orzeczeniu. I ja się z tym głęboko nie zgadzam".

Jako pierwszy swój start w wyborach ogłosił Jarosław Makowski. Przewodzi on Platformie Obywatelskiej w Katowicach. Spośród wszystkich kandydatów on prezentuje najwięcej planów i obietnic. Można się z nimi zapoznać na jego stronie.

Swój start w wyborach Jarosław Makowski ogłosił już w maju.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.