Lubisz biegać? Możesz reprezentować Katowice podczas maratonu w Kolonii. Konkurs na "ambasadora" naszego miasta.

Rozpoczął się konkurs, a wygraną w nim jest możliwość startu w maratonie w Kolonii.

Wygrana obejmuje nie tylko pakiet startowy, lecz również przejazd do i z Kolonii, a także nocleg w hotelu w dniach od 5 do 8 października.

Warunkiem udziału w konkursie jest udokumentowanie minimum jednego biegu w maratonie lub półmaratonie oraz nakręcenie krótkiego spotu "Biegam w zielonych Katowicach".

Rok temu w biegu w Kolonii ucestniczyło ponad 60 biegaczy z miast partnerskich Kolonii. Na zdjęciu spotkanie z burmistrzem miasta Andreasem Wolterem w historycznym ratuszu.

Zgłoszenie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne linki:

Regulamin
https://www.katowice.eu/SiteAssets/Lists/Aktualnosci/my-sub/regulamin_maraton_kolonia_konkurs.pdf 

Potwierdzenie
https://www.katowice.eu/SiteAssets/Lists/Aktualnosci/my-sub/protok%C3%B3%C5%82_odbioru_nagrody_maraton_kolonia_konkurs.pdf 

Oświadczenie
https://www.katowice.eu/SiteAssets/Lists/Aktualnosci/my-sub/o%C5%9Bwiadczenie_maraton_kolonia_konkurs.pdf 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. UM Katowice.