Międzynarodowa konferencja rowerowa w Katowicach. Kochasz rower? Chcesz w niej wziąć udział? Jest taka możliwość. 40 pierwszych zarejestrowanych uczestników otrzyma atrakcyjne nagrody.

Międzynarodowa konferencja rowerowa odbędzie się w przyszły piątek (29 czerwca) w Pałacu Goldsteinów przy pl. Wolności w Katowicach. Uczestnicy poznają rozwiązania infrastrukturalne i politykę rowerową Katowic oraz naszych miast partnerskich.

Aby wziąć udział w konferencji, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 27 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona, więc lepiej nie czekać aż do ostatniego dnia. Tym bardziej, że na pierwszych 40. czekają nagrody.

Naszym zdaniem nagrody są bardzo atrakcyje. Każda ze wspomnianych 40 osób otrzyma voucher na przejazdy rowerami miejskimi.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. UM Katowice.