Pilny komunikat! Niespodziewane utrudnienia.

Z uwagi na dodatkowe awaryjne zamknięcie torowe wprowadzone przez PKP Polskie Line Kolejowe w dniu 5 grudnia 2018 r. w godzinach 9:30 – 12:20 z wyłączeniem z ruchu toru nr 2 na odcinku Katowice Ligota – Tychy (Mąkołowiec), zostaną wprowadzone zmiany w ruchu pociągów.

Z tego względu będzie konieczne skrócenie trasy przejazdu dla czterech pociągów Kolei Śląskich:

40914 z relacji Tychy Lodowisko – Katowice na relację Tychy Lodowisko – Tychy. Pasażerowie udający się do Katowic mogą przesiąść się w stacji Tychy na pociąg 94758 rel. Zwardoń – Katowice (odjazd z Tychów 9:57).

40585 z relacji Sosnowiec Główny – Tychy Lodowisko na relację Sosnowiec Główny – Katowice i Tychy – Tychy Lodowisko. (pasażerowie udający się do stacji Tychy mogą przesiąść się w stacji Katowice na pociąg 94807 Katowice – Żywiec (odjazd z Katowic 10:25), natomiast podróżni udający się do Tychów Lodowiska mogą przesiąść się na oczekujący na nich w stacji Tychy pociąg 40585 z drugiej części skróconej relacji)

40918 z relacji Tychy Lodowisko – Katowice na relację Tychy Lodowisko – Tychy. Pasażerowie udający się do stacji Katowice mogą na podstawie biletów Kolei Śląskich korzystać z pociągu PKP Inter City „Ondraszek” 4124 (odjazd z Tychów 11:48), natomiast pasażerowie udający się do stacji pośrednich mogą skorzystać z pociągu 94760 Zwardoń – Katowice (odjazd z Tychów 12:05).

40973 z relacji Katowice – Tychy Lodowisko na relację Tychy – Tychy Lodowisko. Pasażerowie udający się do stacji Tychy mogą wsiąść w stacji Katowice do pociągu PKP Inter City 1403 (odjazd z Katowic 11:13), natomiast udający się do Tychów Lodowiska dodatkowo muszą przesiąść się na oczekujący na nich w stacji Tychy pociąg 40973 w skróconej relacji (odjazd po skomunikowaniu z przyjeżdżającym 1403). przejazd pociągiem PKP IC będzie możliwy na podstawie biletów Kolei Śląskich.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą WWW. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.