Wypadki w Katowicach. Policja prosi o pomoc.

Chodzi o dwa wypadki. W jednym z nich ucierpiał motocyklista. Do drugiego doszło na przejściu dla pieszych. Poszukiwani są świadkowie, którzy w bezstronny sposób mogliby zrelacjonować te zdarzenia.

Wypadek motocyklisty miał miejsce 1 października. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że o godz. 12.45 koparko-ładowarka wyjeżdżała z ul. Kredytowej, kierując się w kierunku stacji paliw Shell. Wtedy to zderzyła się z jadącym ul. Ligocką motocyklem KTM. Motocyklista został ranny i trafił do szpitala.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy widzieli ten wypadek. W szczególności chodzi o kierowcę białego furgonu, który na nadwoziu miał napis ITC.

Do drugiego wypadku doszło 26 października na ul. Józefowskiej. O godz. 19.55 (lub mniej więcej o tym czasie) toyota najechała na przechodzącą po pasach 34-letnią kobietę. Piesza doznała obrażeń ciała. Przewieziono ją do szpitala.

Również i w tym przypadku policja poszukuje świadków zdarzenia. Kontakt z komendą miejską.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Tomasz Sienicki, Wikimedia.