Kilka ważnych informacji dla pasażerów komunikacji miejskiej.

Zmiany dotyczą 11 linii autobusowych w Katowicach. Niektóre drobne, inne poważniejsze.

Od 1 grudnia autobusy linii 695 będą kursować inaczej.

W dni wolne od pracy kursować mają na trasie Katowice Szopienice – Katowice Murcki, w godzinach od 6:00 do 20:00, z częstotliwością co 60 minut.

W dni robocze odjazd z przystanku „Szopienice Szpital Geriatryczny” (dotychczas o godzinie 12:44) opóźniony zostanie o 8 minut.

Od 28 listopada wprowadza się zmiany w rozkładach jazdy na liniach autobusowych nr 193 i 662. Zmiany związane są z remontem przejazdu drogowo-tramwajowego przy skrzyżowaniu al. Korfantego z ul. Karłowicza.

Dla linii autobusowej nr 193 wprowadzone zostały korekty godzin odjazdu z przystanku początkowego „Wełnowiec GPP BUSINESS PARK” - z przystanku początkowego autobusy odjadą o 6 minut wcześniej.

W przypadku linii 662 prosimy o sprawdzenie zmian na rozkładzie jazdy. To sytuacja tymczasowa, trwająca przez dwa dni (28 i 29 listopada).

Informacja dla pasażerów 8 linii autobusowych. W związku z zakończeniem prac przy budowie przyłącza ciepłowniczego, od 27 listopada (wtorek) przywrócona zostanie stała lokalizacja przystanku autobusowego „Ochojec Sadowa”, kierunek Piotrowice – dotyczy linii nr: 9, 11, 292, 296, 297, 297N, 689, 937.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.