Karambol w Katowicach. Inne wypadki tam, gdzie dochodzi do nich zazwyczaj.

Aż sześć samochodów zderzyło się ze sobą na Zawodziu. Na szczęście bez ofiar. Inne wypadki miały miejsce na węźle Murckowska i na DTŚ. W tych miejscach, co zwykle.

Przed godziną 10.00 doszło do zderzenia sześciu samochodów na drodze łączącej Mysłowice z Katowicami. Kierowcy jechali zbyt szybko. Jeden z samochodów przyhamował. W jego tył uderzył kolejny pojazd. Na te auta wpadały następne.

Jeden z pasów w kierunku Katowic został na pewien czas zablokowany.

Kolejny wypadek wydarzył się około południa na zjeździe z autostrady za Centrum Handlowym 3 Stawy. Kierowca samochodu jadącego w kierunku Sosnowca nie dostosował prędkości do panujących warunków. Auto wpadło w poślizg, obróciło się wokół swojej osi, następnie wylądowało na barierkach.

Nieco wcześniej samochód wyleciał z szosy na Drogowej Trasie Średnicowej w pobliżu firmy Maazak. Tam również obyło się bez ofiar.

Najpoważniejszy wypadek miał miejsce na autostradzie. Samochód osobowy, jadący z Gliwic w Kierunku Katowic, tuż przed godz. 6.00 najechał na tył ciężarówki. Ranne zostały cztery osoby jadące osobówką.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Na zdjęciu: wypadek spowodowany przez kierowcę znajdującego się pod wpływem narkotyków. Ruda Śląska, ul. Niedurnego. Fot. Policja Śląska.