Bezpłatnie wszystkimi liniami. A oprócz tego we Wszystkich Świętych specjalne linie i dodatkowe kursy autobusów i tramwajów.

Zapamiętaj tę informację. Może przydać ci się 1 i 2 listopada. Wydaje się, że w te dni nie warto będzie podjeżdżać samochodem na parkingi w bezpośredniej bliskości cmentarzy.
Doradzamy skorzystanie z autobusów bądź tramwajów.

1 listopada podróżujemy wszystkimi liniami KZK GOP bezpłatnie. Nie tylko tymi, którymi będzie można dojechać bezpośrednio w okolice cmentarzy.

1 i 2 listopada - poza zwykłymi liniami komunikacyjnymi - działać będą specjalne linie komunikacyjne oznaczone literą "C".

W Katowicach zostaną uruchomione dwie takie linie: C5 i C8. W Gliwicach działać będą cztery linie C. Jedna w Sosnowcu i Będzinie. Kolejne w Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Czeladzi i Knurowie.

W linku poniżej szczegółowe informacje dotyczące przebiegu linii C, dodatkowych kursów na zwykłych liniach komunikacyjnych i szeregu zmian dotyczących 1 i 2 listopada:
https://zapleczetematow.blogspot.com/2018/10/wszystkich-swietych-2018.html 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.