Na drogach dramat. Wypadki i korki.

Zacznijmy od informacji z ekspresówki wiodącej z Sosnowca w kierunku centrum Katowic. Nasz czytelnik jedzie w stronę Warszawy. Z samochodu obserwował gigantyczny korek w kierunku Katowic. Jak twierdzi - doszło do wypadku. W czasie, gdy on przejeżdżał, samochody zmierzające tamtędy do Katowic stały.

Wielkie kolumny stojących aut także: od strony Mikołowa, od strony Chorzowa, od strony Mysłowic do Sosnowca czy tradycyjnie z Tychów do Katowic. Na sosnowiecko-mysłowickim odcinku S 1 dramat.

Na wysokości salonu Mazdy na DK 86 zderzyło się prawdopodobnie aż 6 samochodów. W Sosnowcu na Wojska Polskiego potrącono dwoje pieszych. Jedna osoba zginęła.

W samych Katowicach zakorkowana ul. Jankego. Zakorkowana mikołowska Owsiana (obok Stargańca) i cała Panewnicka.

Prosimy nerwy trzymać na wodzy. Oraz regularnie odwiedzać Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Na zdjęciu samochody usiłujące wjechać do Katowic w okolicach szkoły policji. Fot. Karol Sikora, Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice.