PKP remontuje przejazd, więc ważna droga zostanie całkowicie zamknięta. Na szczęście prace prowadzone będą w nocy. Wytyczono objazdy.

W tym miesiącu PKP SA przystąpi do naprawy gwarancyjnej przejazdu kolejowego na trasie Katowice-Ligota - Tychy u zbiegu ulic Szarych Szeregów i Kołodzieja.

W związku z tym przejazd będzie całkowicie zamknięty w okresie od piątku 21 września od godziny 19:00 do soboty 22 września do godziny 9:00 oraz ponownie od piątku 28 września od godziny 19:00 do soboty 29 września do godziny 9:00.

Dla obu kierunków jazdy, od ulicy Kołodzieja oraz od ulicy Armii Krajowej, zostanie wytyczony objazd przebiegający ulicami: Tartaczną, Legielni Murcki, Ziołową, Jankego do Armii Krajowej. Dla obu kierunków objazd będzie miał ten sam przebieg.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.