Zderzenie tramwaju z samochodem i osobówki z autokarem. Gdzie indziej karambol i korek.

Zacznijmy od ostrzeżenia dla kierowców jadących od Sosnowca w kierunku Katowic. Na sosnowieckim odcinku ekspresówki zderzyło się kilka samochodów. Około godz. 9.00 kierowcy informowali narastającym zatorze.

Wcześniej w samych Katowicach doszło do kilku nieprzyjemnych sytuacji, mających wpływ na płynność ruchu na ulicach miasta.

Na rondzie obok Spodka autokar zjeżdżający z ronda w kierunku dworca autobusowego zderzył się z samochodem osobowym, który najprawdopodobniej miał kontynuować jazdę po rondzie. Obecnie rondo przejezdne.

Z kolei na skrzyżowaniu ul. Gliwickiej z Grundmanna i Goeppert-Mayer tramwaj miał uderzyć w samochód osobowy. Skrzyżowanie także jest już przejezdne.

Doniesienia dzięki Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Natalia Murdzia, Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice.