Tunel zamknięty, korek, lecz zachowanie kierowców wspaniałe.

Kilkadziesiąt minut temu doszło do wypadku na DTŚ. Wypadek miał miejsce na wysokości Koszutki, już za tunelem przebiegającym pod rondem obok Spodka. Mimo to tunel należało zamknąć.

Zamknięta została DTŚ na odcinku od tunelu aż do Silesia City Center. Efekt - zator na Roździeńskiego w kierunku centrum Katowic a także tłok i korki na Murckowskiej, mniej więcej od cmentarza komunalnego, ponadto na zjeździe z autostrady A4 od strony Mysłowic na Murckowską.

Uczestnicy wypadku wymagali pomocy medycznej. Wielkie słowa uznania dla kierowców, którzy prawidłowo utworzyli korytarz życia dla służb ratowniczych. Na "Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice" można zobaczyć nagranie z przejazdu karetki korytarzem życia. Link do nagrania poniżej:
https://www.facebook.com/ania.zemlo/videos/2340762295963942/ 

Już raz dziś informowaliśmy o innym wypadku w śródmieściu. Samochód wpadł na podpory wiaduktu kolejowego na ul. Mikołowskiej.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Eryk Don, Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice.