Pierwszy huczny sylwester w Katowicach odbędzie się już jutro. I ,mimo że dwa dni przed rzeczywistym końcem roku, uważamy to wybitnie świetny pomysł.

Prawdziwa sylwestrowa zabawa! Dla tych, którzy w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia pracują. A wbrew pozorom takich jest niemało.

Sylwestrowe party organizuje Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie. Wstęp kosztuje 80 zł od osoby, co za przyjęcie na zakończenie roku stanowi cenę umiarkowaną.

"Zabawa organizowana jest głównie z myślą o osobach, które z różnorakich powodów (praca, opieka nad dziećmi, brak miejsc w restauracjach) nie będą się bawić w sylwestra. Jeżeli nie możecie Państwo wziąć udziału w balu sylwestrowym to wspólnie pożegnajmy stary rok przy fantastycznej muzyce" - informuje MDK.

Zabawa odbędzie się w Dziale "Zawodzie" przy ul. Marcinkowskiego 13 a. Rozpoczyna się o godz. 17.00 a kończy około 23.00. Bilety można nabyć w biurze Działu "Zawodzie" i w kasie MDK w Dziale "Bogucice". W cenie biletu: gorąca kolacja, zimne napoje, kawa, herbata, ciastko deserowe, zimna płyta.

Więcej informacji:
http://www.mdkbogucice-zawodzie.pl/kontakt/ 

***
Świąteczno-noworoczny konkurs. Do wygrania 1000 zł. Zadania - banalne.
https://katowicedzis.pl/index.php/79-aktualnosci/2331-konkurs-za-tysiac  
Zapraszamy do grupy: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis  
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/ 

Fot. Pixabay.