Mityng sportowy na Stadionie Śląskim najlepszą tegoroczną lekkoatletyczną imprezą w Polsce. Ale, by tak się stało, trzeba było dosypać 1,5 mln. zł.

Mamy wspaniały, piękny stadion, ale także i spory kłopot. Na razie nic nie wskazuje na to, by Stadion Śląski zaczął na siebie zarabiać. Do Memoriału Kamili Skolimowskiej trzeba było dorzucić 1,5 mln. zł, by impreza się udała.

Było to wspaniałe wydarzenie. Ponieważ wstęp na imprezę był bezpłatny, kibice dopisali. Na trybunach zasiadło 41 tys. osób.

W rankingu tegorocznych imprez lekkoatletycznych, organizowanym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz "Przegląd Sportowy", memoriał został uznany za Lekkoatletyczną Imprezę Roku i otrzymał nagrodę "Złote Kolce".

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Tomasz Żak, UMWŚ.