Kilka propozycji na ten weekend.

W osobnym tekście zapraszaliśmy na koncert czeskiej Orchidei - rockowego zespołu z Karviny. Koncert dziś wieczorem (sobota 20 października). Wstęp bezpłatny. Więcej w osobnym tekście.

Poniżej kilka innych propozycji na sobotę oraz niedzielę.

Rynek Smaków, czyli bary na kołach. Od 12.00 do 22.00 w sobotę oraz niedzielę. Katowicki Rynek.

21 października. Requiem Andrzeja Jagodzińskiego - prawykonanie utworu. Godz. 18.00, sala koncertowa NOSPR. Zespół Śpiewaków Miasta Katowice "Camerata Silesia".

21 października. Koncert Orkiestry Kameralnej "Archetti" w ramach obchodów 110-lecia Nikiszowca. Godz. 18.00. Kościół pw. św. Anny, pl. Wyzwolenia.

21 października. Spotkanie z Joanną Furgalińską w ramach Działalności Koła Miłośników Godki i Pieśni Śląskiej. Godz. 17.00. MDK "Południe". Filia w Podlesiu, ul. Sołtysia 25.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.