Golcowie wsiądą znienacka do tramwaju jadącego przez Katowice i zaśpiewają największe swoje przeboje.

Ten niezwykły koncert - a zarazem happening - odbędzie się już za kilka dni. 20 września, o godz. 11.48 bracia Golcowie wsiądą do tramwaju linii 43, jadącego w kierunku Rynku od strony Słonecznej Pętli.

Zaśpiewają w tramwaju, następnie wysiądą na Rynku. Tam będzie część dalsza happeningu.

Bracia Golcowie wystąpią w Katowicach w ramach akcji "Zapuść żurawia". To akcja mająca na celu podniesienie świadomości wśród pieszych i kierowców na temat zagrożeń na drodze.

Podczas akcji będą rozdawane opaski odblaskowe. Zaś w pawilonie edukacyjnym Dobry Klimat (stojącym od niedawna na Rynku) odbędą się lekcje "komunikacyjne" dla dzieci.

W tym samym dniu będzie można popróbować jazdy na czeskich kolobeżkach (po czesku i słowacku kolobeżka znaczy hulajnoga). Zorganizowane również zostaną pokazy kolobeżek ciągniętych przez psy.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.