Festyn rodzinny "Aktywne Osiedle". Moc atrakcji.

Inicjatywa Mieszkańców Osiedla Kokociniec zaprasza na festyn. Odbędzie się on jutro - 14 września od godz. 15.00 do 21.00. Uwaga: festyn odbędzie się obok bloków czteropiętrowych, niedaleko siłowni "pod chmurką".

Wydarzenie będzie miało charakter sportowy i skierowany będzie do rodzin dzielnicy Ligoty i Panewnik, na których będzie czekało wiele atrakcji sportowych, artystycznych, prozdrowotnych oraz kulinarnych.

Plan festynu:

15:00 - Rozpoczęcie festynu występ Mażoretek i zespołu Akcent
15:30- Pokaz pierwszej pomocy i porady fizjoterapeutyczne
16:00 - Oyama karate pokazy i kumite (walki)
16:30 - Passionblog Kasia i Kornelia - pogadanki o psach
17:00 - Animacje i zabawy dla dzieci - Egurrola Dance Studio
18:00 - Pokaz grupy tanecznej Egurrola Dance Studio
18:30 - Alibi Lila Bienek, trener personalny - jak korzystać z siłowni na wolnym powietrzu oraz zawody w podciąganiu na drążku
19:00 - Pokaz street workout

Dodatkowo malowanie twarzy dla dzieci, animacje i zabawy.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Sąsiedzka Inicjatywa Mieszkańców Osiedla Kokociniec, lokalni radni i przedsiębiorcy oraz zaproszone Organizacje Pozarządowe. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął europoseł Marek Plura.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Źródło: organizatorzy. Na zdjęciu: inny festyn na osiedlu Kokociniec. Ten festyn odbędzie się w drugiej części osiedla, obok siłowni "pod chmurką" "Małpi Gaj", wybudowanej ze środków budżetu obywatelskiego.