Katarzyna Nosowska dziękuje za wspaniałe chwile spędzone w Katowicach.

Wspaniała piosenkarka wzięła udział w urodzinowym koncercie. Z okazji kolejnych urodzin miasta zorganizowano wielki show pod nazwą: Organek i Przyjaciele.

Zaproszono do udziału w koncercie m.in. Katarzynę Nosowską. Była rewelacyjna. Jak zawsze.

Pani Katarzyna na swojej stronie na Instagramie zamieściła zdjęcie z muzykami z Górniczo-Hutniczej Orkiestry Dętej i opatrzyła komentarzem:

"Ależ to było przeżycie! Dziękuję!!!".

Dziękowali także ludzie, którzy komentowali wpis artystki:

"Czaaad - był i moc i potęga". "Pozdrowienia ze Śląska". "To było piękne". "Byłam, słyszałam, widziałam. Było niesamowicie!". "Wyszło fantastycznie! Dziękujemy tej świetnej ekipie za niesamowite paparara!". "Kasiu, cudnie". "Było ekstra".

Koncert odbył się w sobotę 8 września w Strefie Kultury. Naprawdę było ekstra. Tak można świętować urodziny swojego miasta.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Katowice Press Office.