Był dobrym prezydentem Katowic. Niech spoczywa w pokoju.

Na wieczny odpoczynek odszedł Jerzy Śmiałek. Był nie tylko prezydentem Katowic i przewodniczącym KZK GOP. Przede wszystkim jednak był dobrym, życzliwym człowiekiem.

W związku z jego śmiercią urzędujący prezydent Marcin Krupa oraz przewodniczący Rady Miasta Katowice Maciej Biskupski napisali:

"Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jerzego Śmiałka, wielce zasłużonego społecznika i samorządowca, pierwszego Prezydenta Katowic wybranego po restytucji polskiego samorządu, piastującego ten urząd w latach 1990-1994, radnego Rady Miasta Katowice w latach 1990-2002, wieloletniego Przewodniczącego Zarządu Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz Prezesa Zarządu Związku Górnośląskiego.

Rodzinie, Najbliższym oraz Przyjaciołom Zmarłego składamy wyrazy najgłębszego współczucia"

Przyłączamy się do tych kondolencji. Panie Jerzy. Był Pan dobrym Prezydentem i był Pan dobrym człowiekiem. Tak Pana zapamiętaliśmy.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą WWW. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Pixabay.