Autentyczne zacisze 5 min. od Galerii Libero i 2 min. od Bażantowa. Co więcej za śmieszną cenę.

Cena nie gra roli? Nie w tym przypadku. Za 1 m kw. w Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich czy w Będzinie żąda się znacznie więcej.

Tymczasem kameralny kompleks mieszkalny Słoneczne Zacisza znajduje się w południowej dzielnicy Katowic - w Piotrowicach przy ul. Tetmajera. Wokół zieleń i inne domki. Po prostu raj.

Odwiedziliśmy osiedle, które już stoi. Tu nie kupuje się kota w worku - czyli mieszkań, które dopiero powstaną. Można je obejrzeć, dotknąć ścian, wyjść na balkon czy wejść do swojego garażu.

Wszystko tu dopieszczono. Wszystko jest na właściwym - czyli najwyższym poziomie. Kilka przykładów: ogrzewanie podłogowe, podgrzewane wjazdy do garaży, rolety antywłamaniowe i antywłamaniowe szyby, odkurzacz centralny, instalacja kominkowa, awaryjne oświetlenie na wypadek przerwy w dostawach prądu.

To tylko kilka przykładów. Więcej szczegółów w linku (m.in. czym możesz sterować za pomocą smartfonu):
https://zapleczetematow.blogspot.com/2018/11/zacisza.html 

Wszystkie apartamenty są bardzo przestronne. Mają 150-160 m kw. powierzchni. A teraz to, co też jest istotne. Cena. To naprawdę nie żart. Cena za metr kwadratowy wynosi niecałe 4 tys. zł.

Pozostałe informacje, jak i namiary kontaktowe w linku podanym powyżej. A tu możesz obejrzeć Słoneczne Zacisza na krótkim filmie:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=ehLmz9rUSeY 

Dodajmy, że wykonawca osiedla otrzymał nagrodę w kategorii Kameralne Osiedle 2018.