Kacper ma dziewięć lat i jest jedynym dzieckiem Agnieszki i Jarka. Lekarze w Polsce oznajmili, że nie ma dla niego ratunku. Leczenia podjąć się chce klinika z Niemiec. I określiła, ile kosztuje życie.

Cena za życie Kacpra to pół miliona złotych. Mniej więcej tyle, ile kosztuje luksusowy samochód. Albo wygodny apartament.

Jeszcze na początku tych wakacji Kacper Agnieszka i Jarek byli szczęśliwą rodziną. Mieszkają w Rudzie Śląskiej. 15 sierpnia zaplanowali pobyt u rodziny w górach. Dzień zapowiadał się wspaniale.

Tego dnia dziewięcioletni Kacper nagle dostał padaczki. To zdrowe i wesołe dziecko nigdy tak się nie zachowywało. Karetka zawiozła chłopca do najbliższego szpitala. Stamtąd dziecko trafiło do kolejnego szpitala na specjalistyczne badania.

U Kacpra stwierdzono glejak o wysokim stopniu złośliwości. Częściowo go usunięto z mózgu. Rozpoczęto leczenie onkologiczne. Stan Kacpra się poprawiał, aż nagle przyszedł kryzys. Polscy lekarze bezradni opuścili ręce.

Leczenia Kacpra podjęła się klinika w Niemczech. Niestety jest ono płatne. Jego koszt to setki tysięcy złotych.

Kacpra i jego rodziców wspomaga Fundacja Się Pomaga. Link do zbiórki publicznej poniżej:
https://www.siepomaga.pl/walka-kacperka?fbclid=IwAR11_QOPuujXS3H-KhElKSTqAVGHm9HsY1fq8uxA4xtZO2_huu9Ihu6-Txg 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.