Zmiana organizacji ruchu na bardzo ważnej ulicy. Wahadło i zwężenie.

Na ulicy Jankego (na wysokości skrzyżowania z ul. Prusa) Tauron Ciepło prowadzi roboty ziemne. W najbliższych dniach będzie konieczność wprowadzenia tam zmian w organizacji ruchu.

- Prace w celu zminimalizowania niedogodności dla mieszkańców prowadzone będą głównie w godzinach nocnych i w weekendy – zapowiada Ewa Lipka, rzecznik prasowy katowickiego magistratu.

W piątek 5 października o godzinie 19.00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy na Jankego (w rejonie skrzyżowania z Prusa). Będzie obowiązywał do godziny 8.00 w sobotę. W sobotę o godz. 17.00 wahadło zacznie działać ponownie - do godz. 4.00 w poniedziałek.

Ponadto, od 8 do 12 października ul. Jankego zostanie zwężona. Na zwężonym odcinku obowiązywać ma ruch w obu kierunkach.

Ruch wahadłowy ponownie zostanie wprowadzony między 12 a 15 października. Ruch wahadłowy obowiązywać ma od godz. 19.00 w piątek 12 października do godz. 8.00 w sobotę 13 października. Tzw. mijanka pojawi się na Jankego ponownie o godz. 17.00 w sobotę 13 października i zlikwidowana zostanie o godz. 4.00 w poniedziałek 15 października.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.