Przechodzili przez tory. Kobieta zdołała ocalić życie. Mężczyzna nie.

Do tej tragedii doszło wczoraj na szlaku kolejowym w rejonie ul. Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich. Minęła godzina 20.00. Mężczyzna i kobieta przechodzili przez tory w miejscu niedozwolonym.

Przez lata funkcjonowało tu dzikie przejście. Ponieważ maszyniści stale donosili o niebezpiecznych sytuacjach, miejsce to postanowiono dodatkowo zabezpieczyć. Pojawiły się tam betonowe bariery.

Kto chce, może oczywiście takie bariery ominąć. Tak też uczynili owa kobieta i mężczyzna. Na torach pojawili się akurat w momencie, gdy nadjeżdżał pociąg.

Kobieta zdołała uskoczyć. Mężczyźnie się to nie udało. Prawdopodobnie dlatego, że był pod wpływem alkoholu. Z ciężkimi obrażeniami został odwieziony do szpitala. Tam zmarł. Miał 62 lata.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Policja - Siemianowice Śląskie.