Na tych, którzy będą krzyczeli najlepiej, czeka nagroda. Do wzięcia jest 1,5 tys. zł.

To konkurs dla kibiców. 7 października przez Katowice pobiegną uczestnicy PKO Silesia Marathon. Zaś uczestnicy konkursu mają dopingować biegaczy.

W konkursie mogą uczestniczyć grupy kibiców, liczące sobie minimum 5 osób. Zwycięzców wskażą uczestnicy biegu w specjalnej ankiecie.

Regulamin konkursu zawiera m.in. następujące sformułowanie: "W trakcie kibicowania zabrania się wykorzystywania słów i zwrotów powszechnie postrzeganych za obraźliwe oraz nakazuje przestrzeganie przepisów prawa obowiązującego w RP".

Należy również pamiętać i o tym, że zakazane jest wykorzystywanie podczas kibicowania materiałów pirotechnicznych. Oczywiście, oprócz krzyku, dozwolone będą banery, transparenty czy hasła.

Szczegóły w linku:
http://katowice.eu/miasto/aktualnosci?ItemID=3184&ListID={D5DEA5D0-1093-414A-AB2A-4A83B293CB9E} 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Pixabay.