W przyszłym tygodniu Biedronka uruchomi nowy sklep w Katowicach. Mega okazje i super ceny przez cały tydzień.

Nowy sklep Biedronki znajduje się przy ul. Kijowskiej. Przylega do marketu Biedronki, który tam już od dawna funkcjonuje.

Na samym markecie już zawieszono szyld informujący o drugim sklepie. A na drzwiach od nowego sklepu pojawiła się informacja, że sklep zostanie otwarty 18 września.

Ów nowy sklep Biedronki to Towaroteka. Towaroteki Biedronki były outletami. Funkcjonowały w ośmiu miejscowościach kraju.

Biedronka sprzedawała w nich towary po znacznie obniżonych cenach. Ostatnio uruchomiła w Poznaniu sklep Biedronka Outlet. Niektóre obniżki sięgają tam do 80 proc.

Czy katowicka Towaroteka też będzie taka tania? Szyld na Biedronce obok sugeruje, że tak: "Mega okazje, super ceny przez cały tydzień" (fot. niżej).

Do siedziby Jeronimo Martins Polska skierowaliśmy pytania o szczegóły nowego projektu. Chcemy m.in. wiedzieć, jaki będzie asortyment oferowany przez tę Towarotekę. Czekamy na odpowiedź.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.